Studenci zapisani do Instytutu Politechnicznego i Rolniczo-Leśnego w roku 1862/1863.
 
Litera I oznacza wydział inżynierii cywilnej, litera M - wydział mechaniczny, litera G - wydział górniczy, litera R - wydział rolniczy, litera L - wydział Leśny, litera P dotyczy klasy przygotowawczej.
 
Albrycht Jan (T)
Andrzejewski Lucjan (M)
Arnold Stefan (P)
Arnold Tadeucz (P)
Auleitner Wacław (L)
Auspits Maurycy (M)
 
Babski Franciszek (L)
Bagniewski Stanisław (P)
Bar Wiktor (I)
Baranowski Julian (I)
Barczewski Adolf (P)
Basiński Klemens (I)
Bądzyński Alfons (R)
Beck Stefan (P)
Beczkowicz Walerian (I)
Bentkowski (vel Bątkowski) Julian (I)
Berthel Józef (I)
Bielicki Adolf (I)
Bielski Ksawery (P)
Bielski Stefan (P)
Bienkiewicz Stanisław (P)
Biesiadowski Aleksander (I)
Bilewicz Ignacy (I)
Bochenek Stanisław (I)
Bogowolski Robert (I)
Bogucki Dionizy (L)
Bogucki Józef (R)
Bogusławski Franciszek (M)
Bohdanowicz Florian (R)
Bojarski Ludwik (M)
Bojarski Roman (P)
Borkiewicz Roman (I)
Borowski Jan (P)
Bortkiewicz Wincenty (M)
Brandt Stanisław (R)
Bratkowski Michał (L)
Braun Józef (L)
Brochocki Antoni (L)
Braun (Le Braun) Marceli (R)
Brunwej Adolf (R)
Brzozowski Stefan (L)
Bucholtz Karol (I)
Budziszewski Aleksander (R)
Bulewski Tytus (G)
Burdziński Józef (I)
Buszczyński Józef (I)
Buszyński Józef (L)
Bychawski Wiktor (I)
Byczkowski Aleksy (F)
Byczkowski Wiktor (P)
Chełmiński Ludwik (I)
Chmielewski Gracjan (R)
Chmielewski Ignacy (I)
Chmielewski Józef (R)
Chmielowski Adam (M)
Chojnowski Ludomir (M)
Chorąży Bolesław (M)
Chróścielewski Jan (I)
Cyprysiński Antoni (R)
Cyprysiński August (R)
Czaplicki Felicjan (R)
Czaplicki Henryk (R)
Czerny Henryk (I)
Czerski Edmund (I)
Czerski Ksawery (R)
Czerwiński Tadeusz (P)
Czyżewski Antoni (P)
 
Daszewski Aleksander (I)
Dąbrowski Edward (I)
Dąbrowski Franciszek (P)
Deike Karol (M)
Dobrski Maksymilian (L)
Domański Emil (M)
Domański Ludwik (P)
Dornstein Józef (I)
Drewnowski Artur (I)
Drewnowski Ignacy (I)
Drewnowski Józef (I)
Dutkiewicz Tadeusz (I)
Dwernicki Stanisław (R)
Dziekoński Czesław (L)
Dzierzbicki Bronisław (I)
 
Eichler Aleksander (M)
Erlicki Alfons (I)
 
Fijałkowski Wojciech (L)
Fraget Dionizy (R)
Frankowski Roman (R)
Frydrych Ludomił (I)
Fryze (de Fryze) Feliks (I)
Fulde August (I)
 
Gardowski Maksymilian (I)
Garztecki Włodzimierz (P)
Gaszyński Leonard (M)
Gawiński Romuald (P)
Gąsiewski Jan (M)
Geizler Teodor (M)
Gerhard Karol (P)
Gerlicz Jan (P)
Gerlicz Władysław (I)
Gerschon Edward (M)
Gierymski Maksymilian (M)
Głowacki Karol (I)
Gniazdowski Gustaw (I)
Gniazdowki Jan (I)
Gniazdowski Stefan (R)
Gogolewski Roch (L)
Gorzkowski (Kazimierz (I)
Górski Michał (M)
Grabowski Władysław (M)
Grąbczewski Edward (I)
Grochowski Bronisław (I)
Grochowski Jan (L)
Grochowski Władysław (L)
Grodzki Stanisław (R)
Grotowicz Feliks (I)
Gruell Mieczysław (I)
Gumiński Stanisław (L)
Hannytkiewicz Paweł (I)
Helcman Julian (M)
Hlebowski Piotr (P)
Hohenlinger (vel Hohendlinger) Albert (P)
Holewiński Wacław (G)
Houwalt (vel Honwalt) Władysław (P)
Hussar Justyn (R)
 
Jagmin Feliks (I)
Jagodziński Aleksander (R)
Jakubowski Bolesław (R)
Jakubowski Michał (M)
Jakubowski Włodzimierz (I)
Janicki Henryk (I)
Janowski Józef (L)
Janowski Józef Wojciech (I)
Janowski Stanisław (I)
Januszkiewicz Gracjan (R)
Jastrzębski Henryk (L)
Jastrzębski Jan (I)
Jaworski Tomasz (R)
Jerzmanowski Dołęga Erazm Józef (I)
Jezierski Edward (R)
Jobkiewicz Andrzej (P)
Juński Józef (I)
Jurkowski Adolf (R)
 

 
 Studenci i absolwenci (Polacy) Instytutu Gospodarstwa Wiejskiego i Leśnictwa w Puławach (1869-1914)
 
Litera w nawiasie oznacza: A - rolników (agronomów), L - leśników, D - dotyczy tych wychowanków IGWiL, którzy przed 1895 r. uzyskali przynajmniej absolutorium oraz tych, którzy po 1894 r. uzyskali dyplomy. Brak litery odnosi się do byłych studentów, którzy opuścili Instytut przed wysłuchaniem całego kursu i zdaniem wszystkich egzaminów obowiązujących dla uzyskania absolutorium. Liczba oznacza rok opuszczenia uczelni. W przypadku braku liter przed liczbą wchodzą w grę studenci zwolnieni w pierwszym roku studiów.
 
Adamiecki Stefan (AD 1885)
Aleksandrowicz Bronisław (LD 1878)
Andronowski Stefan (LD 1891)
Andrunias Izydor (LD 1882)
Andrejkowicz ? (1898)
Apoznański Władysław (LD (1880)
Arcimowicz Stanisław (AD 1887)
Arczyński Mirosław (LD 1879)
 
Baczyński Marceli (AD 1875)
Bagieński Władysław (AD 1883)
Bagrynowski Stanisław (AD 1883; LD 1900)
Bajkowski Józefat (1881)
Bańkowski Józef (AD 1889)
Bańkowski Wiktor (AD 1892; LD 1906)
Baraniecki Ignacy (LD 1892)
Barbowski Krzysztof (AD 1889)
Barcikowski Józef (1879)
Bącz-Osmołowski Sergiusz (LD 1889)
Bełżecki Piotr (1877)
Benedycki Mieczysław (AD 1879)
Benisławski Jan (AD 1898)
Berens Mikołaj (LD 1904)
Berens Wieńczysław (LD 1906)
Berezowski Józef (LD 1892)
Berger Maurycy (LD 1884)
Białaszewicz Adolf (AD 1914)
BiałokoZ Stefan (LD 1883
Białyniecki-Birula Władysław (AD 1914)
Biedrzycki Stefan (AD 1899)
Bielaczewski Konstanty (LD 1904)
Bielakowski Jan (LD 1885)
Bielawski Włodzimierz (LD 1904)
Bielikowicz Karol (AD 1886)
Bielinowicz Olgierd (AD 1882)
Bieliński Ludwik (AD 1886)
Bielski Erazm (LD 1880)
Bielski Mieczysław (AD 1878)
Bieńkowski Mikołaj (LD 1886)
Biernacki Andrzej (AD 1872)
Bitner Aleksander (LD 1885)
Błędowski Lucjan (AD 1883)
Błoński Mieczysław (LD 1908)
Bobiński Adam (AD 1891)
Bocheński Stefan (AD 1914)
Boettner Rudolf Adam (AD 1904)
Bogarewicz Kazimierz (L 1880)
Boglewski Adam (LD 1885)
Bogusiewicz Mikołaj (LD 1907)
Boguszewski Olgierd (AD 1889)
Boguszewski Stefan (AD 1900)
Bohdanowicz Adam (AD 1884)
Bohdanowicz Jan (AD 1890)
Bohdanowicz Konstanty (AD 1872)
Bojanowski Adam (AD 1882)
Bojanowski Michał (A 1887)
Bojanowski Mikołaj (A 1881)
Bojarski Adam (AD 1886)
Bojarski Kazimierz (AD 1886)
Bolcewicz Stefan (A 1887)
Bolechowski Władysław (AD 1890)
Borakowski Łukasz (AD 1881)
Borkowski Feliks (AD 1872)
Borowski Leopold (AD 1877)
Bortkiewicz Józef (AD 1888)
Bosz Ryszard (LD 1914)
Bracławski Piotr (AD 1901)
Bratkowski Grzegorz (LD 1890)
Brenejzen Edmund (LD 1972)
Brochocki Władysław (AD 1880)
Brodnicki Urban (1881)
Broniewski Jakub (AD 1885)
Brudziński Wojciech (LD 1872)
Brzezński Stanisław ((AD 1889)
Bubnowski Józef ((LD 1881)
Budny Antoni (AD 1882)
Bułhak Marian (A 1889)
Bujwid Bohdan (( LD 1901)
Bukowski Bolesław (AD 1914)
Bukshoewden Albert (AD 1904)
Burkat Józef (AD 1882)
Buszczyński Aleksander (AD 1877)
Busz Jan (LD 1884)
Byszewski Antoni (AD 1901)
 
Chackiewicz Teodor (AD 1900)
Chalecki Romuald (AD 1886)
Chamiec Jaxa Józef (AD 1910)
Chilczewski Zenibiusz (LD 1884)
Chmielewski Józef (LD 1892)
Chojnacki marian (AD 1889)
Chojnacki Władysław (AD 1880)
Chomicz Jan (AD 1898)
Choromański Józef (AD 1887)
Chorzewski Franciszek (LD 1887)
Chrościcki Stanisław (LD 1887)
Chrostowski Bolesław (AD 1876)
Chrzanowski Roman (1877)
Chrzczonowicz Karol ((AD 1886)
Chrząszczewski Jan (LD 1885)
Chwalibóg Bolesław (AD 1884)
Chwalibóg Tadeusz (AD 1886)
Ciechanowski Jan (LD 1880)
Ciemnołoński Józef (AD 1914)
Cierpiński Wacław (1877)
Cieszkowski Jan  (LD 1889)
Czachowski Tadeusz (A 1907)
Czajkowski Bolesław (LD 1890)
Czajkowski Kazimierz (AD 1885)
Czaplicki Jan ( LD 1883)
Czaplicki Walery (LD 1883)
Czarnocki Gustaw (A 1896)
Czarnocki vel Czarnircki Michał (AD 1883)
Czechowicz Mieczysław ((1882)
Czeczott August ( AD 1883)
Czerniawski Stefan (AD 1905)
Czerniawski Aleksander (1900)
Czyżewski Stanisław (AD 1883)
 
Daszyński Jan (LD 1882)
Dąbrowski Czesław (AD 1879)
Dąbrowski Leon (LD 1890)
Dąbrowski Michał (1879)
Dąbrowski Roman (AD 1890)
Dąbrowski Tomasz (AD 1914)
Dergiman Antoni (LD 1889)
Dębicki Hilary (L 1879)
Dobiecki Józef (A 1881)
Dobrowolski Edmund (LD 1880)
Dobrowolski Stanisław (A 1885)
Dolecki Wiktor (L1890)
Doliński Zygmunt (LD 1911)
Domański Tadeusz (AD 1883)
Domański Władysław (AD 1875)
Domaszewski Feliks ((AD 1903)
Domosławski Stanisław (AD 1887)
Dowgiałło Antoni (AD 1891)
Dowgiałło Władysław (AD 1898)
Drozdowski Julian (LD 1898)
Dryjecki Marian (AD 1884)
Dubino Kniażycki (AD 1883)
Duczmiński Józef (AD 1895)
Duczmiński Konstanty (1895)
Dudziński Stefan (LD 1900)
Dmin Stanisław (AD 1887)
Dyrski Antoni (LD 1914)
Dziekoński Julian (AD 1882)
Dziemieszkiewicz Bohdan (LD 1887)
Dzierzbicki Bolesław (AD 1886)
Dzierżek Przemysław (1883)
Dziewczopolski Wacław vel Władysław (LD 1905)
 
Edelman Konrad Kazimierz (LD 1907)
Estko Andrzej (LD 1898)
 
Falkowski Stefan (LD 1889)
Falski Franciszek (LD 1878)
Filemonowicz Jakub (1883)
Filipowski Aleksander (AD 1908)
Filipowski Stefan (AD 1882)
Florkowski Tadeusz (1879)
Formulewicz Bolesław (LD 1883)
Frybes Aleksander (A 1888)
 
Gaciński vel Haciński Bronisław (AD 1890)
Gałecki Tadeusz - Strug Andrzej (A 1895)
Garbowiecki Stefan (AD 1882)
Garlicki Edmund (AD 1891)
Garszyński Jan (1881)
Gautier Kazimierz (AD 1884)
Gawroński Władysław (AD 1896)
Gąsiorowski Jan (L 1992)
Gierałtowski Władysław (LD 1890)
Giryn Antoni (LD 1904)
Giziński Bronisław (AD 1872)
Glebowicz Jan (LD 1890)
Głębocki Adam (LD 1882)
Głowacki Władysław (A 1878)
Głuski Karol (LD 1876)
Golcz Henryk (L 1907)
Gołębiowski Mikołaj (LD 1904)
Gorczyński Kazimierz (AD 1899)
Gordziałkowski Antoni (LD 1897)
Gorjaczkowski Aleksander (LD 1904)
Gorzechowski Ludwik (AD 1883)
Górecki Bolesław (AD 1877)
Górnicki Stanisław (LD 1873)
Górski Julian (1879)
Górski Piotr (AD 1879)
Grabiński Władysław (LD 1881)
Grabowiecki Jan (AD 1874)
Grabowski Kazimierz (AD 1878)
Grobicki Aleksander (AD 1878)
Grodziński Feliks (AD 1882)
Grodzki Witold (LD 1914)
Grudziński Mariusz (LD 1914)
Grudziński Mariusz (LD 1892)
Grudziński Rajmund (AD 1886)
Gruszecki Edward (AD 1881)
Gruszecki Hipolit (AD 1891)
Grundler Karol (LD 1891)
 
Halkiewicz Kazimierz (AD 1887)
Hełczyński vel Chełczyński Aleksander (AD 1878)
Hempel Antoni (AD 1888)
Hempel Leon (A 1883)
Hempel Stanisław (A 1895)
Heryng Włodzimierz (LD 1898)
Hilkner Jan (AD 1904)
Hirszman Adam (A 1882)
Hollak Antoni junior (AD 1888)
Hollak Mieczysław (LD 1883)
Hołownia Stanisław (L 1888)
Horodecki Benedykt ( AD 1882)
Horodecki Jan (LD 1880)
Horwat (Stanisław (A 1902)
Hreczyna Ignacy (1888)
Hrebnicki Stanisław (AD 1882)
Hruszwicki Bohdan (AD 1892)
Hryniewiecki Henryk ( AD 1895)
Hryniewski Andrzej (AD 1882)
Huisson Jakub (LD 1882)
Hulanicki Roman Kajetan (AD 1887)
Hulewicz Józef (LD 1891)
Husarzewski Ludwik (1877)
Hussakowski Stanisław (LD 1877)
 
Iskra Feliks (LD 1896)
Iwanowski Cezary (AD 1901)
Iwanowski Kazimierz (AD 1888)
Iwański Michał (AD 1889)
Izdebski Leon (AD 1881)
Iznoskow Eugeniusz (AD 1883)
Iżycki Maciej (1877)
 
Jabłoński Mieczysław (AD 1878)
Jabłoński Władysław (AD 1891)
Jackowski-Nostic Józef (AD 1889)
Jagiełłowicz Adam (A 1883)
Jakubkiewicz Bolesław (LD 1891)
Jakutowicz Witols (LD 1910)
Janiszewski Stefan (AD 1900)
Jankowski Leopold (LD 1882)
Jankowski Roman (AD 1914)
Jankowski Wacław (LD 1912)
Jarmoliński Antoni (AD 1914)
Jaroszewicz Stanisław (LD 1892)
Jarzębkowski Ksawery (AD 1881)
Jasieński Michał (AD 1882)
Jasieński Stanisław (AD 1886)
Jasnorzewski Antoni (AD 1890)
Jastrzębski Ignacy ( AD 1872)
Jastrzębski Włodzimierz (AD 1898)
Jaszczewski Czesław (1880)
Jaworski Józef (LD 1891)
Jaworski Władysław (AD 1882)
Jager Karol (LD 1879)
Jeleniewski Antoni (AD 1899)
Jeleniewski Stefan (AD 1884)
Jełowicki Adolf (AD 1883)
Jezierski Franciszek (LD 1873)
Jezierski Leon (LD 1881)
Jędrzejewski Stanisław (AD 1887)
Jonakowski Leon (L 1880)
Józefowski Antoni (AD 1914)
Józefowski (Stanisław (AD 1898)
Jundziłł August (A 1878)
Juraha-Giedroyć  Julian (AD 1897)
Jurkowski Kazimierz (AD 1879)
 
Kaczkowski Kazimierz (A 1883)
Kaleński Marian (LD 1878)
Kalinowski Mikołaj (LD 1889)
Kamieński Konstanty (L 1883)
Karaczewski-Wołk Teodor (LD 1890)
Karnkowski Ignacy (A 1881)
Karpowicz Bolesław (AD 1879)
Karpowicz Kazimierz (1880)
Karszo-Siedlewski Aleksander (LD 1882)
Karwacki Jerzy (AD 1888)
Karwacki Sergiusz (AD 1888)
Kazimirski Zbigniew (1877)
Kątkowski Wiktor (AD 1888)
Kibort Ignacy (AD 1899)
 
Kadłubowski Ludwik (P)
Kamiński Stanisław (M)
Kaniewski Ignacy (I)
Karnecki Władysław (L)
Karpiński Jan (M)
Kaslów Alfred (I)
Kasprzycki Edward (I)
Katarzyński Marceli (M)
Kempisty Edmund (R)
Kierwiński Władysław (M)
Kisielski Jan (I)
Kleczyński Witold (R)
Klimaszewski Bronisław (R)
Kobyliński Wladysław (R)
Kochański Jan (I)
Kokular Hilary (I)
Kołaczkowski Tadeusz (P)
Kołdowski Przemysław (L)
Kołłb Zygmunt (R)
Komecki Józef (P)
Komierowski Kazimierz (I)
Konopka Jan (R)
Konstantynowicz Alfons (I)
Konwicki Stanisław (R)
Korczakowski Józef (I)
Kosicki Władysław (P)
Kossobudzki Ludwik (R)
Kossowski Benedykt (I)
Kossowski Jan (M)
Koszarski Janusz (I)
Kotarbiński Antoni (I)
Kotkowski Marceli (I)
Kowalewski Jakub (R)
Kowalski Marcin (R)
Kowalski Wacław (I)
Kozanecki Bronisław (I)
Kozietulski Zdzisław (M)
Kozłowski Ignacy (R)
Kozłowski Kazimierz (I)
Kozłowski Stanisław (R)
Krajewski Henryk (M)
Krieger Marcin (I)
Kropiwnicki Wacław (P)
Królikowski Henryk (M)
Królikowski Jan (I)
Krukowski Władysław (R)
Krzysiński Leon (I)
Kujawski Szczepan (R)
Kuleszyński Bolesław (P)
Kunszteter Edmund (R)
Kunszteter Mieczysław (L)
Kurdwanowski Stanisław (I)
Kurnatowski Leon (I)
Kurnatowski Ryszard (R)
Kuhner Ignacy (I)
Kwiatkowski Władysław (I)
Kwieciński Mieczysław (L)
 
Laszuk Teodor (I)
Lauber Zygmunt (R)
Lechowicz Edward (I)
Lempke Alfred (I)
Lempke Konstanty (I)
Lerczyński Antoni (G)
Leski Józef (G)
Leszczyński  Heliodor Józef (I)
Leszczyński Józef (M)
Lisicki Aleksander (I)
Lubowiecki Aleksander (P)
Lubowiecki Roman (P)
Łabęcki Feliks (R)
 
Łaski Aleksander (M)
Łastowicz Ignacy (M)
Ławrynowicz Władysław (R)
Łebkowski Władysław (R)
Łukasiewicz Jan (I)
Łukaszewski Konstanty (M)
Łyszczyński Feliks (P)
 
Mackiewicz Karol (I)
Majer Edmund (R)
Majewski Jan (M)
Majewski Kazimierz (P)
Makarewicz Jan (L)
Maleszewski Walenty (R)
Malhomme Henryk (P)
Małgowski Kazimierz (M)
Marchocki Michał (R)
Marcinkowski Aleksander (P)
Marczewski Antoni (R)
Markowski Bolesław (R)
Martin Henryk (P)
Maternicki Aleksander (I)
Mazurkiewicz Jan (P)
Michaelis Kazimirz (R)
Michaelis Stefan (M)
Michalczewski Karol (R)
Michalczewski Ludwik (P)
Michnowski Wincenty (I)
Mieszkowski Franciszek (L)
Mikoszewski Kazimierz (R)
Miłobędzki Ignacy (I)
Miszewski Wacław (P)
Moczulski Henryk (P)
Moderowski Włodzimierz (R)
Modłkowski Stanisław (R)
Mokronowski August (R)
Morawski Władysław (L)
Morawski Zygmunt (I)
Mossakowski Antoni (L)
Moszczeński Makary (P)
Muraszko Kalikst (R)
Muraszko Witold (P)
 
Nagrodzki Adolf (I)
Neuman Józef (I)
Niesiołowski Tymoteusz (R)
Niewiarowski Kazimierz (M)
Niewmierzycki Stanisław (R)
Nowicki Stanisław (P)
Nowiński Antoni (G)
Nowiński Władysław (I)
Nowosielski Seweryn (R)
 
Odechowski Wacław (L)
Olędzki Tomasz (L)
Orłowski Franciszek (R)
Oskólski Jan (L)
Ostrowski Bolesław (R)
 
Pankowski Władysław (M)
Piekałkiewicz Seweryn (I)
Piekarzewicz Hieronim (P)
Pigłowski Konstanty (L)
Piotrowski Franciszek (M)
Piotrowski Jan (L)
Plater Tadeusz (I)
Polkowski Władysław (R)
Poncet Aleksander (G)
Porczyński Ksawery (I)
Porczyński Zygmunt I (G)
Porczyński Zygmunt II (L)
Porowski Stanisław (I)
Preiss Alfons (I)
Przanowski Jan (R)
Przanowski Leonard (R)
Przesmycki Kazimierz (R)
Przesmycki Władysław (I)
Przybyłowski Jan (G)
Puzyna Julia (R)
Pydynkowski Kajetan (P)
 
Racięcki Hieronim (R)
Raczewski Wiktor (I)
Rojewski Leon (P)
Romański Franciszek (I)
Roszkowski Jan (P)
Roupert Antoni (P)
Rożański Edmund (I)
Rubach Bolesław (L)
 
Kiełczewski Jan (AD 1881)
Kieniewicz Bohdan (AD 1900)
Kierdej-Zamojski ? (AD 1913)
Kiersnowski Zygmunt (A 1878)
Kijewski Franciszek (AD 1873)
Kirkor Józef (AD 1902)
Kisielnicki Kazimierz (LD 1914)
Klank Władysław (LD 1910)
Klawer Włodzimierz (AD 1881)
Klimaszewski Stanisław (AD 1885)
Kłoczkowski Jan (LD 1880)
Kokczyński Zygmunt (AD 1905)
Kołudzki Zygmunt (AD 1885)
Kołyszko Bolesław (AD 1886)
Komierowski Bronisław (A 1879)
Konarski Aleksander (A 1879)
Konopacki Stanisław (LD 1880)
Kończa Franciszek (A 1880)
Kopeć Stanisław (LD 1914)
Kopeć Władysław (AD 1881)
Koreywo Walerian (AD 1901)
KoreywoWładysław (LD 1906)
Korpacki Apolinary (LD 1881)
Koropaczyński Anastazy (AD 1902)
Korsak Jan (AD 1892)
Korzeniowski Bohdan (LD 1912)
Korzybski Jan (1893)
Korzybski Bohdan (LD 1887)
Korzun Olgierd (LD 1907)
Kosko Jan (A 1885)
Kossakowski Roman (AD 1872)
Kossowski Konrad (AD 1881)
Kossowski Michał (LD 1889)
Kossowski Wiktor (AD 1879)
Kostrzeński Stefan (AD 1906)
Kościelecki Aleksander (AD 1904)
Kotarbiński Wiktor ((AD 1880)
Kowalewski Wacław (AD 1882)
Kowaliński Jakub (1881)
Kowalski Aleksander (LD 1881)
Kowerski Stanisław (AD 1892)
Kowerski Stefan (AD 1890)
Kownacki Walerian (AD 1896)
Kozakiewicz Karol (LD 1881)
Kozakowski Józef (AD 1884)
Kozerski Epamin (AD 1885)
Koziński Wincenty (AD 1887)
Kozłowski Adam (LD 1873)
Kozłowski Antoni (1873)
Kozłowski Henryk (LD 1888)
Kozłowski Jan (AD 1881)
Kozłowski Justyn (LD 1913)
Kozłowski Kazimierz (AD 1886)
Kozłowski Marian (AD 1884)
Koźmiński Henryk (1888)
Krasicki Jan (AD 1899)
Krasicki Stanisław (1883)
Krasicki Karol (AD 1892)
Krasnopolski Szczęsny (AD 1880)
Krasnopolski Wacław ((1892)
Krassowski Aleksander (AD 1881)
Krassowski Konstanty (1889)
Kraszewski Wacław (A 1909)
Kretkowski Leon (AD 1879)
Krępowski Mikołaj (AD 1887)
Krokowski Aleksander (1877)
Krukowski Władysław ((AD 1883)
Kruszewski Ignacy (AD 1886)
Kruszewski Józef (AD 1888)
Kruszewski Klemens (LD 1883)
Kruszewski Mikołaj (LD 1872)
Krzyczkowski Ignacy (AD 1880)
Krzymuski Zbigniew (LD 1881)
Kucholiński MIkołaj (AD 1902)
Kuczewski Bronisław (A 1878)
Kuczyński Mieczysław (AD 1874)
Kuczyński Paweł (LD 1914)
Kuczyński Stanisław (A 1882)
Kulikowski Stanisław (1877)
Kunce Ludwik (LD 1883)
Kuźmiński Wiktor (LD 1883)
Kwasieborski Edmund (A 1904)
Kwasieborski Jan (AD 1880)
Kwasieborski Zygmunt (AD 1883)
Kwinto vel Kwitko Piotr ( AD 1902)
Kwinto Władysław (AD 1882)
 
Lang Antoni (AD 1898)
Lang Jan (A 1881)
Lasocki Jan (AD 1884)
Lasocki Michał (A 1883)
Lassota Kazimierz (AD 1904)
Lebelt Adam (A 1883)
Lebiedziński Witalis (LD 1879)
Lec-Zapartowicz Józef (AD 1901)
Ledóchowski Jan (AD 1881)
Lenartowicz Franciszek (AD 1882)
Lenkiewicz Aleksander (AD 1881)
Lenkiewicz Bolesław (AD 1888)
Leopold Józef (AD 1881)
Leszczenko Piotr (AD 1907)
Leszczyński Władysław (AD 1897)
Leśniowski Stanisław (AD 1897)
Lewandowski Tomasz ( LD 1876)
Leżeński Zygmunt (LD 1878)
Ligocki Edward (LD 1881)
Lipczyński Grzegorz (AD 1883)
Lipiński Józef (A 1887)
Lisowski Aleksander (LD 1880)
Listopadzki Feliks (L 1908)
Lityński Kazimierz (AD 1890)
Lityński Władysław (1890)
Lubański Feliks (AD 1880)
Ludoborski Julian (AD 1881)
Ludkowski Piotr (1898)
 
Łabędzki Ignacy (AD 1891)
Łabędzki Józef (AD 1891)
Łabuński Edward (LD 1892)
Łada Bolesław (AD 1878)
Łaguna Ignacy (AD 1875)
Łaguna Leon (LD 1874)
Łaniewski Kazimierz (AD 1889)
Łastowski Jan (AD 1899)
Łastowski Józef (LD 1901)
Łaszczyk Antoni (A 1898)
Łaszczyk Kazimierz (LD 1875)
Łaszkiewicz Zygmunt (LD 1902)
Łazowski Albert (AD 1877)
Łopaciński Mikołaj (A 1883)
Łoskowski Wincenty (A 1873)
Łuba Bolesław (1881)
Łubieński Stanisław (AD 1882)
Łucznik Mikołaj (AD 1886)
Łuczycki Tadeusz (LD 1904)
Łuniewski Adam (A 1880)
Łutkowski Piotr (LD 1889)
 
Mackiewicz Ludwik (AD 1879)
Majdecki Aleksander (A 1879)
Majewski Antoni (AD 1907)
Makarewicz Józef (AD 1888)
Makomaski Wacław (AD 1886)
Makowiecki Andrzej (AD 1877)
Makowski Jan (AD 1887)
Makowski Jan II (AD 1901)
Malewski Konstanty ((AD 1891)
Małachowski Paweł (AD 1881)
Marecki Bronisław (LD 1900)
Markiewicz Ildefons (AD 1883)
Marten Henryk (LD 1872)
Masiulis Jan (AD 1898; AL 1900)
Matlakowski Jan (LD 1877)
Mazewski Karol (AD 1884)
Mazurkiewicz Damazy (LD 1882)
Mazurkiewicz Józef (LD 1874)
Mączyński Feliks (1877)
Mączyński konrad (AD 1914)
Mączyński Wacław (LD 1900)
Medeksza Marian (1879)
Meleniewski Bohdan (AD 1886)
Meleniewski Julian (L 1897)
Meleniewski Tadeusz (A 1889)
Metelski Maksymilian (AD 1912)
Meysztowicz Józef (AD 1888)
Mędrkiewicz Jan (AD 1874)
Mężyński Jan (LD 1879)
Mieczkowski Lech (A 1907)
Miecznikowski Stanisław (AD 1887)
Mierzejewski Marcin (AD 1887)
Mierzejewski Marcin (AD 1886)
Mieszkowski Kazimierz (L 1884)
Mikulski Franciszek (LD 1891)
Miłobędzki Józef (LD 1899)
Miłoszewski Jan (AD 1914)
Miłoszewski Władysław (LD 1880)
Mineyko Olgierd (A 1909)
Mirkowicz Piotr (AD 1898)
Mirski-Światopełk Władysław (AD 1910)
Mitkiewicz-Żółtko Leonard (AD 1901)
Młynarowicz Stefan (AD 1887; LD 1898)
Mochliński Bohdan (1883)
Moraczewski Maciej (LD 1882)
Morawski Władysław (LD 1876)
Moskalew Michał (AD 1886)
Moskalewski Bohdan (AD 1874)
Mostowski Kazimierz (AD 1877)
Mrozowski Maksymilian (LD 1885)
 
Narkiewicz-Jodko Ludwik (A 1883)
Natanson Michał (A 1883)
Neyman Karol LD 1914)
Newelski Jan Wiktor (AD 1906)
Niczko Gustaw (AD 1882)
Niczko Henryk (?) (LD 1882)
Niedziałkowski Bolesław Konrad (AD 1882)
Niesłuchowski Julian (AD 1883)
Niewiarowski Robert (AD 1902)
Niżycki Antoni (AD 1896)
Nowakowski Mikołaj ((AD 1892)
Nowicki Szymon (AD 1885)
Nowiński Aleksander (AD 1879)
Nowosielski Stefan (AD 1872)
 
Obuchowski Lucjan (LD 1879)
Okniński Edward (AD 1910)
Okorski Włodzimierz (1877)
Oleszkiewicz Wincenty (LD 1905)
Olewiński Michał (LD 1911)
Olszewski Wacław (1880)
Ordęga Jan (AD 1887)
Orzepowski Franciszek (LD 1887)
Osiecki Aleksander (AD 1885)
Ostapowicz Józef (AD 1892)
Ostromęcki Zygmunt Teodor (AD 1891)
Ostrowski Marian (LD 1886)
Ostrowski Otton vel Ignacy (LD 1881)
Osuchowski Władysław (AD 1874)
Ośniałowski Wacław (LD 1872)
Otfinowski Wojciech (AD 1892)
 
Pak Grzegorz (LD 1873)
Pamiszewski Edward (AD 1882)
Parniewski Jan (LD 1887)
Paschałowicz Mikołaj (LD 1887)
Paskudzki Stanisław (1879)
Paszkiewicz Stanisław (AD 1897)
Paszkowski Emil (LD 1881)
Patkowski Zygmunt (LD 1887)
Pauller Mieczysław (AD 1876)
Pawłowicz Dominik (LD 1879)
Pawłowicz Romuald (LD 1914)
Pawłowski Bolesław Jerzy (AD 1881)
Pawłowski Józef (AD 1891)
Peczke Alfred (AD 1903)
Perkowski Ryszard (LD 1892)
Perne Paweł (AD 1900)
Perro Władysław (AD 1883)
Piasecki Antoni (AD 1890)
Piasecki Władysław (AD 1878)
Piaskowski Jan (LD 1882)
Piaskowski Włodzimierz (LD 1892)
Piechowski Kajetan ((AD 1881)
Piekutowski ? (L 1903)
Pieńkowski Marian (AD 1888)
Piński Władysław (LD 1882)
Piotrowski Adam (AD 1898)
Piotrowski Antoni (AD 1888)
Piotrowski Kazimierz Kajetan (LD 1874)
Piotrowski Wincenty (AD 1888)
Piotuch Jakub (LD 1891)
Plebański Jan Teodor (AD 1891)
Plichta Józef (AD 1883)
Płodowski Piotr (AD 1884)
Płoński Jan (L 1883)
Płoski Jan (A 1883)
Płużański Edward (AD 1876)
Poczobut-Odlanicki Kazimierz (1883)
Poczobut-Odlanicki Marcin (AD 1879)
Podhajecki Grzegorz (LD 1890)
Podhorski Felicjan (AD 1888)
Podgórski Julian (AD 1898)
Pol Jan (LD 1882)
Politowski (Walenty (LD 1892)
Połłubiński Mieczysław (AD 1888)
Połoński Michał (LD 1902)
Połoński Witold (AD 1903)
Pomianowski Zdzisław (AD 1899)
Poniatowski Stanisław (AD 1890)
Poniatowski Walenty (L 1892)
Poniatowski Władysław (AD 1883)
Popiel Wacław (AD 1883)
Popławski Mikołaj (LD 1979)
Popławski Stanisław (AD 1878)
Porowski Jan (AD 1910)
Preobrażeński Borys (AD 1902)
Prószyński Michał (AD 1880)
Prószyński Tadeusz (A 1895)
Pruszanowski Ezechiel (AD 1877)
Pruszyński Konrad (AD 1880)
Pruffer Władysław (LD 1883)
Przykucki Jan (LD 1881)
Pszczółkowski Mieczysław (LD 1882)
Ptaszkowski Teofil Teodor (AD 1883)
Puternicki Konrad (AD 1881)
Puzyno Konstanty (1887)
 
Raczyński Henryk (AD 1872)
Radliński Edward (LD 1896)
Radomski Władysław (AD 1914)
Rakowski Wacław (1879)
Rapacki Edward (LD 1872)
Ratajewicz Bolesław(AD 1889)
Ratomski Rajmund (AD 1889)
Ratyński Kazimierz (AD 1901)
Rawa Dominik (LD 1883)
Rawa Franciszek (AD 1878)
Rajczak Władysław (LD 1910)
Rewieński Zygmunt (A 1896)
Rewiński Zygmunt (A 1905)
Rodkiewicz Aleksander (LD 1880)
Rodzik Mikołaj (AD 1900)
Ruciński Jan (I)
Rudzki Albin (R)
Rudzki Wiktor (R)
Rusocki Zygmunt (R)
Rycerski Feliks (I)
Rzempołowski Feliks (L)
Rzeszotarski Franciszek (P)
Rzewuski Napoleon (R)
Rzewuski Franciszek (L)
Rzymski Franciszek (L)
 
Saksa Karol (I)
Samojłowicz Teodor (L)
Sestie Karol (P)
Sęczykowski Wincenty (P)
Siekaczyński Lesław (R)
Sierakowski Ludomir (R)
Sierawski Henryk (I)
Skalski Aleksander (I)
Skolorski (vel Skolarski) Stanisław (P)
Skomorowski Wacław (R)
Skotnicki Ewaryst (I)
Skórski Henryk (P)
Smoleński Jan (G)
Smoliński Marceli  (I)
Smorągiewicz Władysław (P)
Sobolewski Adam (I)
Sobolewski Emil (I)
Sochanek Eugeniusz (L)
Sokołowski Alfons (R)
Sokołowski Konrad (R)
Solbrig Teodor (P)
Soldenhof Ryszard (P)
Somkowicz Józef (M)
Sommer Eugeniusz (R)
Stankiewicz Aleksander (R)
Stański Adam (L)
Staszewski Władysław (R)
Steiman Julian (M)
Steinbach Leopold (L)
Stępkowski Józef (R)
Stokowski Franciszek (L)
Stradomski Wawrzyniec (I)
Stroński Jakub (L)
Strzeszewski Stefan (P)
Suski Feliks (M)
Sunderland Seweryn (G)
Szadkowski Edward (L)
Szamowski Aleksander (I)
Szaniawski Franciszek (R)
Szaniawski Ignacy (L)
Szanowski Jan (R)
Szarewicz Edward (P)
Szczepański Paweł (I)
Szlamiński Jan (I)
Szołowski Antoni (R)
Sztembarth Jakub (I)
Szulc Ludomir (P)
Szuwalski Józef (R)
Szwander Erazm (R)
Szwarts Stanisław (P)
Szymoński Józef (I)
Szyndler Władysław (L)
 
Świdziński Karol (R)
Świerczkowski Nikodem (L)
Świetliński Teofil (P)
Świrski Kazimierz (P)
 
Tariski Władysław (I)
Tchórzewski Stanisław (R)
Thieme Stefan (R)
Tiede Leopold (M)
Tomaszewski Fortunat (M)
Tomaszewski Napoleon (P)
Tosiński Gustaw (R)
Trąbczyński Adam (I)
Trębicki Alfred (L)
Trompeter Aleksander (I)
Trylski Aleksander (R)
Trzciński Piotr (R)
Turobojski Kazimierz (P)
Twarowski Zygmunt (I)
Tymiński Antoni (L)
 
Urbański Stanisław (R)
Urbański Zygmunt (R)
 
Vorbrodt Antoni (G)
 
Wakulski Aleksander (M)
Wasilewski Tomasz (P)
Waśniewski Antoni (L)
Werner Adolf (P)
Wernicki Józef (R)
Wesołowski Andrzej (P)
Wichliński Walenty (L)
Wierzejski Maksymilian (I)
Więckowski Emil (M)
Wilczyński Henryk (I)
Winnicki Władysław (P)
Wiśniewski Teodor (R)
Witkowski Franciszek (P)
Wojciechowski Jan (R)
Wojtkiewicz Cezary (P)
Wolfke Wincenty (M)
Wolski Teofil (M)
Wójcicki Karol (P)
Wójcicki Władysław (P)
Wójcicki Zbigniew (I)
Wypychowski Ludwik (M)
Wyrzykowski Otton (R)
Wyttek Wiktor (I)
Zabokrzecki Aleksander (M)
Zalewski władysław (G)
Zamojski Józef (I)
Zaremba Bolesław (R)
Zaremba Władysław (R)
Zatorski Bohdan (G)
Zdański Juliusz (P)
Zieliński Eugeniusz (P)
 
Żochowski Bogusław (I)
Żochowski Ludosław (L)
Żórawski Daniel (M)
Żukowski Aleksander (P)
Żurkowski Gustaw (R)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Rogowski Julian (LD 1882)
Rogowski Ludwik (AD 1877)
Rogójski Stefan (LD 1888)
Rohoziński Leon (1883)
Rohoziński Tadeusz (LD 1879)
Rojecki Jan (AD 1876)
Rossen Stanisław (AD 1886)
Rostworowski Aleksander (AD 1883)
Roszczewski Bolesław (LD 1904)
Roszczewski Władysław (1877)
Roszko Paweł (LD 1900)
Rościszewski Karol (AD 1881)
Rowieński Paweł (LD 1900)
Roze Witold (A 1880)
Rozen ? (A 1909)
Rudomino Wacław (A 1883)
Rudowski Tadeusz (AD 1889)
Rudziński Józef (AD 1872)
Rugiewicz Bolesław (A 1883)
Ruszczykowski Stanisław (L 1895)
Rutkowski adam (LD 1914)
Rybkowski Ignacy (LD 1881)
Rychter Józef (LD 1885)
Rymkiewicz Aleksander (1877)
Rypiński Ignacy (LD 1902)
 
Sachs Henryk (AD 1892)
Sadowski August (LD 1878)
Sadowski Kazimierz (LD 1884)
Saganowski vel Sagatowski Walenty (AD 1889)
Saka Henryk (AD 1892)
Salmonowicz Adam (A 1883)
Sałatko Petryszcze Antoni (LD 1892)
Sałatko Petryszcze ?(AD 1915;dypl. w Charkowie)
Sałatko Karol Stanisław (1879)
Samborski Eugeniusz (LD 1883)
Sankiewicz Aleksander (LD 1884)
Sarosiek Mieczysław (LD 1907)
Sawicki Antoni (LD 1892)
Sawicki Jan (A 1889)
Sawicki Leonard Jan (AD 1879)
Sawrymowicz Józefat (LD 1883)
Selatycki Adolf (AD 1886)
Serafinowicz Władysław (AD 1902)
Sędzimir Bronisław (A 1883)
Sidorowicz Józef (LD 1888)
Sieciński Felicjan (LD 1876)
Siedlecki Godfryd  (AD 1896)
Siedlewski Kazimierz (AD 1887)
Sierociński Jan (L 1875)
Skalski Feliks (AD 1888)
Skarżyński Kazimierz (AD 1881)
Skinder Wilhelm (LD 1880)
Skłodowski Jan (1879)
Skolimowski Stanisław (AD 1875)
Skorwid Witold (L 1912)
Skowronek Józef (A 1885)
Skrobiszewski Wacław (LD 1875)
Skrutkowski Stanisław (AD 1880)
Skrzyński Antoni (A 1887)
Skrzypczyński Leon (LD 1913)
Sładkowski Jan (AD 1899)
Słomiński Dionizy  (AD 1899)
Słomowski Ambroży (1880)
Smoleński vel Smoliński Adam (AD 1875)
Smoleński Aleksander (AD 1877)
Smoleński Anatol (LD 1905)
Smoniewski Eugeniusz (LD 1880)
Smólski Zygmunt (AD 1896)
Snarski Józef (LD 1888)
Sobański Włodzimierz (LD 1881)
Sobertin Ignacy (LD 1882)
Sobieszczański Jan (AD 1914)
Sokołowski Antoni (AD1879)
Sokołowski Bronisław (LD 1889)
Sokołowski Edward (LD 1904)
Sokołowski Jerzy (AD 1797)
Sokołowski Wojciech (AD 1886)
Sokolnicki Józef (AD 1882)
Sokolski Leon (AD 1897)
Solman Stanisław (AD 1883)
Sommers Dariusz (LD 1881)
Sommeret-Rosseter Antoni (AD 1885)
Sondag Aleksander (AD 1897)
Sroczyński Rozesław (LD 1892)
Stabrowski Stanisław (AD 1890)
Stachelski vel Sztachelski Jarosław (AD 1911)
Stachowski Wacław (AD 1914)
Stafilewski Aleksander (LD 1892)
Staniszewski Teodor Marian (AD 1885)
Stankiewicz Mikołaj (LD 1883)
Starczewski Leon (AD 1878)
Starzeński Józef (AD 1879)
Starzyński Kazimierz (AD 1882)
Stawicki Leonard (AD 1879)
Stawiński Piotr (LD 1881)
Stebelski Bronisław (LD 1879)
Stebnicki Aleksander (LD 1887)
Stefanowski Jan (LD 1892)
Stilter vel Stilper Antoni (A 1899)
Stilter Karol (AD 1905)
Stodolski Roman (LD 1914)
Straszewski Jan (LD 1892)
Strawińskie Edward (LD 1896)
Stojanowski Jarosław (AD 1883)
Strutyński Ludwik (AD 1891)
Strzemeski Stanisław (LD 1907)
Strzemski Michał (LD 1910)
Strzemski Stanisław (A 1878)
Strzeszewski Kazimierz Stanisław ( AD 1878)
Strzyżewski Jan ( LD 1912)
Suchodolski Stanisław (AD 1898)
Suszyński Leon (AD 1899)
Szabłowski Gustaw (LD 1902)
Szabłowski Ludwik (AD 1881)
Szadkowski Henryk (AD 1880)
Szak Antoni (LD 1901)
Szaniawski Ludwik (1879)
Szczepowski Wacław (AD 1910)
Szczucki Konstanty (LD 1881)
Szejko Gabriel (1877)
Szemioth Bolesław (LD 1911)
Szenfer Stanisław (AD 1914)
Szlim Heliodor (1882)
Szmidt Ludwik (LD 1890)
Sznuk Bolesław ((LD 1890)
Szpaczyński Jan (1877)
Szpilewski Edward (AD 1897)
Szpindler Ignacy (AD 1910)
Sypniewski Józef (AD 1913)
Sztorc Stanisław (AD 1874)
Szukiewicz Aleksander (AD 1889)
Szklakiewicz Leon (AD 1889)
Szumkowski Michał (AD 1883)
Szumski Dyzma (LD 1874)
Szuniewicz Feliks (LD 1903)
Szwajcer Bronisław (AD 1904)
Szydłowski Grzegorz (LD 1889)
Szydłowski Kazimierz (LD 1905)
Szydłowski Teodor (LD 1900)
Szylin Stefan (AD 1887)
Szymański Kazimierz (1887)
Szypowicz Antoni (AD 1883)
 
Śląski Antoni (LD 1907)
Śliwiński Stanisław (AD 1892)
Ślizień Władysław (AD 1889)
Śmiarowski Kazimierz (AD 1873)
Śniechowski Stefan (A 1895)
Śniegocki Jan (LD 1882)
Świda Florian (AD 1881)
Świda Wiktor (AD 1904)
Świerczyński Józef (1886)
Swieżawski Stefan (A 1895)
Świerzyński Władysław (AD 1884)
Święcicki Aleksander (AD 1898)
Święcicki Bolesław (A 1899)
Święcicki Roman (AD 1872)
Święcicki Stefan (LD 1883)
Świętosławski Władysław (AD 1885)
Świniarski Antoni (A 1879)
 
Tabęcki Wincenty (LD 1897)
Talko Michał (LD 1905)
Tański Lucjan (1877)
Tarasowicz Czesław (AD 1900)
Tarchalski Stanisław (LD 1914)
Targowski Gustaw (LD 1875)
Thun (de) Wincenty (A 1876)
Tokarski Konstanty (AD 1883)
Tomanowski Mieczysław Michał (LD 1892)
Tomaszewski Jan (LD 1913)
Tomaszewski Michał (AD 1912)
Tomkiewicz Rafał (LD 1904)
Tomorowicz Jan (LD 1876)
Topolnicki Adam (AD 1892)
Towiański Jerzy (LD 1906)
Traczewski Gracjan (LD 1886)
Tromszczyński Zygmunt (LD 1879)
Trzaskowski Michał ( LD 1888)
Trzaskowski Stanisław (AD 1882)
Trzciński Kazimierz (L 1907)
Trzciński Łukasz (LD 1890)
Trzciński Władysław (LD 1882)
Trybulski Marian (AD 1914)
Trybulski Maurycy (AD 1914)
Tupalski Wilhelm (LD 1906)
Tulin Aleksander (LD 1882)
Turkiewicz Gerwazy (LD 1887)
Turkiewicz Jan (LD 1905)
Turski Jan (AD 1878)
Tymowski Ernest (LD 1900)
Tyszka Konstanty (AD 1873)
Tyszkiewicz Antoni (AD 1889)
Tyszkiewicz Stanisław (LD 1882)
Tytas Tomasz (A 1910)
 
Uhle Andrzej (LD 1913)
Ulatowski Wiktor  (LD 1908)
Urbanowicz Aleksander (AD 1896)
Ussakowski vel Hussakowski Witold (LD 1887)
Uzdowski Feliks (LD 1904)
Użewski Mieczysław (1877)
 
Wakar Wacław (AD 1901)
Walicki Kazimierz (AD 1885)
Walicki Tadeusz (AD 1887)
Waryński Ludwik (1887)
Wasilewski Aleksander (AD 1908)
Wasilewski Piotr (LD 1872)
Waściszakowski-Waściszewski Leon (AD 1912)
Waśkowski Zygmunt (AD 1886)
Wereszczaka Stefan (AD 1892)
Werner Władysław (AD 1883)
Wędrychowski Józef (AD 1876)
Węgliński Stanisław (LD 1884)
Węgliński Włodzimierz (LD 1904)
Wieliszkiewicz Mirosław LD 1901)
Wierzbicki Bolesław (AD 1891)
Wierzbicki Rudolf Florian (LD 1883)
Wierzbowski Leonard (1886)
Wierzbowski Stanisław (LD 1914)
Wigurski Jan (LD 1885)
Wiland Bronisław (AD 1897)
Wiland Władysław (AD 1901)
Wilczkowski Jan Bohdan (LD 1884)
Wilczkowski Wacław (LD 1884)
Wilczyński Julian (AD 1892)
Wilczyński Ludwik (AD 1881)
Wisłocki Czesław (AD 1900)
Wiśniewski Wiktor (ad 1887)
Wiszniewski Wiktor (Ad 1881)
Witkowski Józef (LD 1878)
Witord Edward (LD 1914)
Władych Walery (LD 1872)
Włoczewski Władysław (AD 1904)
Wodzicki Piotr (AD 1888)
Wojciechowski Roman (LD 1884)
Wojczyński Stanisław (AD 1882)
Wojewódzki Feliks (AD 1898)
Wojewódzki Michał (LD 1897)
Wojewódzki Tadeusz (AD 1896)
Wojnarowski Konstanty (LD 1880)
Wojnicz-Sianożęcki Antoni (LD 1880)
Wolski Jan (AD 1872)
Wołosowicz Jan (LD 1872)
Wołowski Władysław (L 1881)
Wroczyński Stanisław (AD 1882)
Wroński Stanisław (AD 1876)
Wydźga Bolesław (AD 1886)
Wyganowski Bolesław (LD 1882)
Wyrzykowski  ? (L 1914)
Wysokiński Henryk (A 1883)
Wyszomirski Józef (AD 1890)
 
Zaborowski Karol (1881)
Zacharewicz Andrzej (LD 1875)
Zajkowski Antoni (LD 1875)
Zakrzewski Tadeusz (AD 1977)
Zaleski-Prawdzic Aleksander (AD 1883)
Zaleski-Sariusz Stanisław (A 1883)
Zalewski Józef (AD 1879)
Zalewski Wacław (LD 1914)
Załęski Witold (AD 1892)
Załuski Henryk (AD 1875)
Załuski Zygmunt (1879)
Zambrzycki Dionizy (A 1898)
Zaniewski Ignacy (LD 1891)
Zaremba Stanisław (LD 1888)
Zawadzki Józef s. Feliksa (AD 1897)
Zawadzki Józef s. Michała (LD 1904)
Zawidzki Andrzej (L 1889)
Zdrojewski Lucjan (AD 1883)
Zdziarski Bolesław (AD 1889)
Zgierski Albin (LD 1913)
Zgierski Justyn (LD 1912)
Ziatkowski Antoni (LD 1889)
Zieliński Kazimierz (LD 1877)
Zieliński Przemysław (1884)
Zieliński Stanisław (LD 1881)
Ziembicki Marcin (LD 1889)
Zienkiewicz Stanisław (AD 1882)
Zwarkowski Włodzimierz (AD 1881)
Zwoliński Józef (1877)
Zwolski Adam (LD 1876)
Zygielewicz Aleksander (A 1896)
 
Żaboklicki Stanisław (AD 1897)
Żakowski Bolesław (LD 1914)
Żbikowski Władysław (LD 1876)
Żmigrodzki Marian (LD 1896)
Żmijewski Konrad (LD  1882)
Żochowski Ignacy Michał (AD 1885)
Żochowski Piotr (AD 1888)
Żuławski Ludwik (AD 1897)
Żygielewicz Aleksander (AD 1900)
Żyliński Ludwik (AD 1887)
Żyliński Stefan (A 1906)
Żyromski Jan (LD 1904)
Wspierane przez Hosting o12.pl


Copyright by IUNG-PIB